Restauracja
pełna smaku

S

mak. To podstawa naszej filozofii i to wokół niego stworzyliśmy naszą restaurację. Smaki inspirują, budzą emocje, rozpalają zmysły. Każdy jest inny, ale razem tworzą wyjątkowe połączenia, kreując niesamowite doznania. Odkrywaj je z nami, każdego dnia.

Jesteśmy Portofino. Wszystko robimy ze smakiem. Spróbuj i przekonaj się.

Jesteśmy lokalną restauracją specjalizującą się w kuchni włoskiej. Dlatego smaki jakie u nas spotkasz to przyprawy (oregano, bazylia, pieprz, estragon, tymianek, rozmaryn i wiele innych), oliwa, pomidory i parmezan.

Jak na kuchnię włoską przystało smaki są różnorodne, bo same potrawy są też bardzo urozmaicone. Znajdziesz u nas wyjątkowe pizzy, pasty, dania mięsne i rybne, a także smaczne desery przy prawdziwej włoskiej kawie. Wszystko do zasmakowania!

Prawdziwa kuchnia włoska w Twoim sąsiedztwie.
Do spróbowania!

Dbamy o wyjątkową atmosferę w naszym lokalu. Chcemy, aby każdy z naszych gościu poczuł się jak u siebie. Zapraszamy Ciebie do wyjątkowego wnętrza, urządzonego ze smakiem, gdzie zapomnisz o codzienności, spędzając wyjątkowy czas w gronie najbliższych.

To idealne miejsce… na rozmowy, te bardziej i mniej poważne… dla tych co jedzą dużo i co szukają tylko przekąski… dla codziennych bywalców i okazjonalnych gości… po prostu dla wszystkich. Zapraszamy.

Każdy ma
sekrety…

naszym jest kuchnia

Pełnia smaku rodzi się tam, gdzie nikt z gości nie może wejść…

Zobacz menu

515 438 626
poniedziałek-czwartek: 13-21*
piątek-sobota: 12-23
niedziela: 12-20

Zalasewo os. Sarmackie 1/1
(na przeciwko szkoły)

©2017 Portofino Pełne smaku

Projekt i realizacja Smart Idea